Hakkımızda

 
babahızır hazır yemek
Talep Formu
Hizmet talepleriniz için bize ulaşınız
babahızır hazır yemek
Video Galeri
İşletmemizden görüntüler
babahızır hakkımızda
Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi  3. Cadde B Blok No:1/2 adresinde toplam 1000 m2 kapalı alanda 21 yılın vermiş olduğu tecrübe, deneyimli ve uzman kadrosu ile bölgemizde faaliyet gösteren sektörünün öncü kuruluşlarına her öğünde, sağlık koşullarına uygun bir şekilde, en kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanan ve fiyat garantisi sunan yemekler üretiyoruz.

Babahızır Yemek olarak, müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin hazırlanışı sırasında teknolojinin son imkanları kullanılarak dizayn edilmiş mutfağımız, sebze-meyve soğuk hava depolarımız, dondurulmuş gıda ön hazırlık tesisimiz ve mesleğinde uzmanlaşmış kadromuzla Türk Ve Dünya mutfağının lezzetlerini beğeninize sunuyoruz.

Babahızır Yemek olarak müşteri memnuniyetinin arttırılması esaslarına saygılı, kaliteli hizmet ve ekonomik fiyat ile müşterilerinin beğenisine sunmayı amaç edinmiştir. Sorumluluğunun bilincinde, kaliteden ödün vermeyen, tecrübeli personelimizle Kusursuz Müşteri Memnuniyeti'ni temel ilke olarak benimsemiş, yılların vermiş olduğu tecrübe ile günümüz teknolojilerini hijyen kurallarıyla birleştirerek her departmanda uygulayan bir firmayız.

Babahızır Yemek olarak kaliteli hizmetin deneyimli ve uzman bir ekiple verilebileceğine inanan kurumsal yapımızla, ekibimizi müşteri memnuniyeti konusunda eğitmiş, bu memnuniyetin arttırılabilmesi için sektörel konular başta olmak üzere; teknoloji, insan ve çevre sağlığı, hijyen, üretim esasları ve kalite politikaları başlıkları altında, konusunun akademisyen isimleri tarafından sürekli eğitim seminerleri başlatmış öncü bir işletmeyiz.

Babahızır olarak, Toplu yemek hizmetlerimiz sadece üretim ve yönetim işletmelerine yönelik değil özel toplantı, düğün, merasim, tören, açılış, kokteyl, piknik günü ve benzeri organizasyonlarda da sunmaktayız.


Değerlerimiz

Profesyonellik : İşimizi en üst düzeyde özenle ve yüksek standartlarda yapar ve işimizle ilgili gelişmeleri yakından izleriz. Çalışma yaşamımızdaki tüm ilişkilerde işle ilgili öncelikleri dikkate alırız.

 Saygı : İnsana, çevreye ve yasalara saygıyı ön planda tutarak, etik kurallar içinde hareket etmeyi temel gereklilik olarak benimseriz. Tüm çalışmalarımızda dürüst, şeffaf, adil ve sorumlu davranırız.

 Dinamizm : Dinamik ve esnek çalışmayı ilke olarak benimseyen bizler, koşullar ne olursa olsun sonuç odaklı ve hızlı çalışırız. Çevreyi ve koşulları sürekli inceleyerek, değişime zamanında yanıt veririz.

 Yenilikçilik : Müşteri memnuniyetini temel alarak tüm süreçlerde sürekli gelişim ve yenilik fırsatları yaratırız. Farklılığın, yenilikçi uygulamalarla ortaya çıktığının bilincinde olarak sunduğumuz hizmetin; çağdaş ve yaratıcı olması için çaba gösteririz.

 Ekip Çalışması : İşbirliği, karşılıklı bağlılık, uzmanlık ve bilgi paylaşımının başarının temeli olduğunun bilinciyle, ekip çalışmasını kişisel başarının da garantisi olarak görür ve tüm çalışmalarda ekip çalışmasını destekleriz.

 

 
Hakkımızda   Foto Galeri
Misyon ve Vizyon   Video Galeri
Tedarikçiler   Menu Listesi
Referanslar   İletişim
Kalite Belgelerimiz   Talep Formu
 
Foto Galeriden
babahızır hazır yemek babahızır hazır yemek babahızır hazır yemek
 
babahızır hazır yemek adres : Gebze Plastikçiler organize Sanayi Bölgesi Atatürk Bulvarı 3. Cadde 32. Sokak A5 Blok No : 1/2 41400 Gebze Kocaeli
babahızır hazır yemek e-mail : babahizir@geposb.com.tr
babahızır hazır yemek telefon : 0 262 751 22 54
babahızır hazır yemek babahızır hazır yemek babahızır hazır yemek Takip Edin
Anasayfa İletişimAtak Mail babahızır hazır yemek